KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7797133
nr 779 7133
osignerad, Tallar på klippa, 43 x 55
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 september 2012
kl 18:12:01
24/9 16:59:28